(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 12:34

1 rower miejski (Nr 2745012)

1 rower miejski

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 2034.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu trzeba odkręcić oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Nantes, 44000, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pionki, 26-670, Polska

Termin elastyczny