(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-17 13:51

1 rower Walia-Polska

(Nr 2596232)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1771.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowy rower warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania bądź nabyć taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto osłonić papierem lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Cardiff, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włocławek, Polska

Termin elastyczny