(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-01-02 12:25

1 skrzydlo dzwi balkonowych szklane

(Nr 2250753)
1 skrzydlo dzwi balkonowych szklane

Długość [m]:

238

Szerokość [m]:

9

Wysokość [m]:

96

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2126.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa stanowi bazę aktualnych zleceń i gwarantuje firmom transportowym szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Aby skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest kompletnie bezpłatna. W dalszej kolejności trzeba dołączyć swoje ogłoszenie (w przypadku, kiedy jesteś zleceniodawcą) lub znaleźć ofertę na interesującej cię trasie (w przypadku, kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie korzyści daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia wgląd do wielu tysięcy zleceń w kraju jak i za granicą, a zlecającym transport - szansę zaprezentowania swoich rzeczy setką przewoźników, którzy w lot wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdziemy zlecenia przewozowe dla różnorakiego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zgłosić przewóz w ramach wielu kategorii, na przykład: przeprowadzki, samochody, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, kajaki, pasażerowie jak i dużo innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń transportowych zaliczają się: transport motocykli, transport mebli oraz giełda przeprowadzek. Znaczącą większość wystawionych ogłoszeń tworzą zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Wadowice, 33860, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bordeaux, 33000, Francja

Termin elastyczny