(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 Snowboard Bag (Nr 5962802)

Długość [m]:

1.75

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Japonia, Prefektura Nagano, Nozawaonsen

Od 1 kwi 2020 do 3 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Australia, Wiktoria, Mount Eliza

Od 1 cze 2020 do 30 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).