(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 14:32

1 stojak aluminiowy z oknami

(Nr 1877396)
1 stojak aluminiowy z oknami

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 542.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przekracza 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest także termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aussigstraße 11, 38114, Brunszwik, Niemcy

Termin elastyczny