(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 14:32

1 stojak aluminiowy z oknami

(Nr 1877396)
1 stojak aluminiowy z oknami

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 542.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

1790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowetego ładunku parametry – waga i wymiary. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać paczkę. Ważna jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to często palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aussigstraße 11, 38114, Brunszwik, Niemcy

Termin elastyczny