(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 14:32

1 stojak aluminiowy z oknami

(Nr 1877396)
1 stojak aluminiowy z oknami

Długość [m]:

1,5

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 542.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wymiary. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Istotna jest również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Istotny może być także czas wykonania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aussigstraße 11, Brunszwik, 38114, Niemcy

Termin elastyczny