(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-31 13:57

1 suczka border collie

(Nr 1999646)

Waga w kg:

18.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2258.00 km

Informacje dodatkowe:

Najlepiej byloby gdybysmy mogli jechac razem, ja bagaze (dwie walizki) i pies.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 12:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-24

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 13:28

Opis oferty:

Witam. Jest transporter dla pieska?

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (2)

danielj
05-09-2017, 16:41
Czy wyjeżdzacie z BCN regularnie? Jeśli tak to jakie dni wchodzą w grę? Transporter mogę zorganizować ale zajmie mi to na pewno kilka dni. Rozumiem, że pasażer i walizki też wchodzą w grę?
danielj
07-09-2017, 13:18
Proszę o odpowiedź - kiedy możliwy byłby ewentualny wyjazd?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, waga oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. Jeśli postanowiliśmy przewieźć psa, kota lub fretkę należy zadbać o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 .

    Obok paszportu wymaganetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie informacje jak trasa i data przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, kiedy posiadamy należyty transporter. Do transportu zwierza warto używać różnego rodzaju kontenerów, szelek czy mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Barcelona, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny