(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-31 13:57

1 suczka border collie

(Nr 1999646)

Waga w kg (łączna):

18.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2258.00 km

Informacje dodatkowe:

Najlepiej byloby gdybysmy mogli jechac razem, ja bagaze (dwie walizki) i pies.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 25833
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 12:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-24

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-30, 13:28

Opis oferty:

Witam. Jest transporter dla pieska?

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (2)

Daniel J. (Zleceniodawca)
05-09-2017, 16:41
Czy wyjeżdzacie z BCN regularnie? Jeśli tak to jakie dni wchodzą w grę? Transporter mogę zorganizować ale zajmie mi to na pewno kilka dni. Rozumiem, że pasażer i walizki też wchodzą w grę?
Daniel J. (Zleceniodawca)
07-09-2017, 13:18
Proszę o odpowiedź - kiedy możliwy byłby ewentualny wyjazd?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy potrzebujemy zlecić transport zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar i dokładny opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie chore ani ranne. Kiedy planujemy przewieźć kota, psa lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć dokument tożsamości wydany przez weterynarza. Listę weterynarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Obok paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeśli mamy należyty transporter. Przy przewozie zwierząt można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny