(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 szafka, 2 stoliczki, pralka, 2 dywany i wyposażenie mieszkania w kartonach (Nr 5577687)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 604.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Lubin

Od 11 gru 2019 do 12 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Łęczna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pudeł, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.