(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-06-28 10:31

1 szt. cocker spaniel

(Nr 1876556)

Waga w kg:

1.00

Dystans: 355.00 km

Informacje dodatkowe:

Chodzi o jednego pieska ze zdjęcia

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 11:21

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-29, 11:19

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, odbiór pieska w piątek rano 30.06., dostawa popołudniu. Piesek będzie wieziony w kabinie może być luzem

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim przypadku chore ani zranione. Kiedy zamierzamy przewieźć kota, psa lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Listę weterynarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 .

    Nie licząc paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeżeli posiadamy należyty przenośnik. Do transportu zwierząt warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Zamość, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciechanów, Polska

Termin elastyczny