(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 12:03

1 table, packed flat

(Nr 1919545)
1 table, packed flat

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 462.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 €

ID firmy: 526890
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-08-2017, 12:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-04 do 2017-08-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-05, 13:35

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 199 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Następnie warto przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Marsylia, 13000, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Annemasse, 74100, Francja

Termin elastyczny