(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-11-19 14:41

1 telewizor

(Nr 2164797)

Długość [m]:

1532

Szerokość [m]:

833

Wysokość [m]:

184

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 985.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz pozostałe sprzęty elektroniczne, które najczęściej używa się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

    Odporność pudełka należy dopasować do rozmiarów i wagi sprzętu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne pudełko urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W przypadku, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, zadbajmy, żeby zredukować wolną przestrzeń oraz ustrzec się przed poruszaniem urządzenia w kartonie nieoryginalnym. Wolną lukę należy zapełnić papierem, folią bąbelkową albo styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV można zawinąć go folią stretch, aby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku małych elementów, urządzenia ochrania się stosując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o dużych formatach, trzeba pamiętać, aby odłączyć lub usunąć małe elementy, przykładowo antenę czy kable. Pokaźne sprzęty umieszczane są na paletach, a później okręca folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przemieszczały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu elektronicznego uzależniony jest głównie od trasy paczki oraz jej wymiarów – rozpiętości, wysokości i ciężaru sprzętu. Ważną kwestią jest także fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Kiedy sprzęt wymaga stosownego pudła i osłony ze strony przewoźnika, wówczas przyczyni się to także na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Bochum, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Będzin, Polska

Termin elastyczny