(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-06-01 16:24

1 telewizor 55 cali

(Nr 1823512)
1 telewizor 55 cali

Dystans: 629.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to na przykład telewizory i adaptery, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz pozostałe urządzenia elektroniczne, które najczęściej wykorzystuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

    Wytrzymałość pudełka trzeba dobrać do wielkości i ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przetransportować. W przypadku, kiedy już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, zadbajmy, aby zredukować wolną przestrzeń oraz uchronić się przed przemieszczaniem sprzętu w pudełku nieoryginalnym. Wolną przestrzeń należy wypełnić papierem, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV należy poowijać go folią bąbelkową, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia osłania się wykorzystując panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o dużych gabarytach, należy przede wszystkim rozczepić albo usunąć małe elementy, przykładowo antenę albo przewody. Wielkie urządzenia rozstawia się na paletach, a następnie owija folią stretch w taki sposób, żeby nie przemieszczały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu urządzenia RTV uwarunkowany jest często od trasy paczki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i ciężaru urządzenia. Istotne znaczenie ma także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt potrzebuje stosownego kartonu oraz osłony ze strony firmy transportowej, wówczas przyczyni się to także na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Mannheim, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny