(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-07 09:48

1 tona

(Nr 2014136)

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

możliwe na paletach lub luzem

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 634.00 km

Informacje dodatkowe:

Kanały wentylacyjne kolana 90 stopni o średnicy 1.4 m i długości 1.4. Oraz redukcje 1.4m na 0.95 możliwość włożenia jeden na drugi. Najlepiej cały TIR podwyższony lub zestaw z przyczepą. Inne propozycje mile widziane.

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu po ustalać kilka istotnych zagadnień.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Wola Mrokowska, Polska

Od 7 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kłajpeda, Litwa

Termin elastyczny