1 tonelada y media (Nr 6056752)

1 tonelada y media

Długość [m]:

12.12

Szerokość [m]:

2.44

Wysokość [m]:

2.49

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2110.00 km

Adres i termin nadania

Czechy, Czechy, Starý Kolín

31 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Saragossa

1 cze 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka istotnych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy otwarta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.