(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-01 19:35

1 torba do niemiec

(Nr 1823758)
1 torba do niemiec

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 780.00 km

Informacje dodatkowe:

Torba ruska

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacjeszczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

18 cze 2017

Adres i termin dostawy

Frankfurt am Main, Niemcy

21 cze 2017