(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-30 20:01

1 trekkingowy rower

(Nr 2648140)
1 trekkingowy rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 553.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się zdemontować oraz usunąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Stargard, Polska

Termin elastyczny