(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-06-27 12:24

1 TV 32 cale

(Nr 1873967)
1 TV 32 cale

Dystans: 1695.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

249 zł

ID firmy: 618
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 08:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzień dobry. Załadunek w Nieporęcie w środę 5.07 rano/przed południem, dostawy w Hatfield w czwartek/pt/sob w załeznosci od trasy. Transport door2door, od początku do końca naszym samochodem, bez przeładunków, pośredników czy kurierów po drodze.. KONIECZNA JEST REZERWACJA TERMINU Z WYPRZEDZENIEM!!! Zapraszam, Marcin

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które głównie stosuje się w domu.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Wytrzymałość opakowania należy dostosować do rozmiarów oraz wagi urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko sprzętu, które zamierzamy przewieźć. W przypadku, jeśli już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, zadbajmy, żeby ograniczyć wolną lukę oraz ustrzec się przed poruszaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń można zapełnić gazetami, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV wypadałoby owinąć go folią stretch, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich części, urządzenia izoluje się stosując panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o niemałych formatach, trzeba pamiętać, aby rozdzielić lub wyciągnąć drobniejsze części, jak np. ładowarkę albo kable. Duże sprzęty kładzie się na paletach, a później owija folią bąbelkową tak, żeby nie przemieszczały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Koszt transportu urządzenia elektronicznego

    Koszt przewozu sprzętu RTV uwarunkowany jest często od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Ważną kwestią jest również fakt, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeśli sprzęt potrzebuje stosownego opakowania i ochrony ze strony przewoźnika, wtedy zaważy to także na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Nieporęt, Polska

Od 6 lip 2017 do 10 lip 2017

Adres i termin dostawy

Hatfield, Wielka Brytania

Od 12 lip 2017 do 14 lip 2017