(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 08:34

1 used Bicycle frame and parts in a box

(Nr 1873247)
1 used Bicycle frame and parts in a box

Waga w kg:

20.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Box dimensions cm 120x33x82 Ship during July or August 2017 Final destination- Bike Shop in Wujiang town (in Suzhou)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję transportu dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła albo kupić taki karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i usunąć wszystkie ruszające się częścipedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 . Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

San Francisco City and County, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

苏州市, Chiny

Termin elastyczny