(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 08:34

1 used Bicycle frame and parts in a box

(Nr 1873247)
1 used Bicycle frame and parts in a box

Waga w kg:

20.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Box dimensions cm 120x33x82 Ship during July or August 2017 Final destination- Bike Shop in Wujiang town (in Suzhou)

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy zdemontować i usunąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu warto osadzić w osobnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

San Francisco City and County, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

苏州市, Chiny

Termin elastyczny