(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-30 21:54

1 walizka do Holandii

(Nr 2336992)
1 walizka do Holandii

Długość [m]:

0.29

Szerokość [m]:

0.51

Wysokość [m]:

0.77

Waga w kg (łączna):

22.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1298.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kurów, 24-170, Polska

Od 1 lut 2018 do 3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Bornseschans, Nieuwegein, 3432, Holandia

Od 2 lut 2018 do 4 lut 2018