(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-22 09:24

1 walizka polski Zbąszynek

(Nr 2171277)
1 walizka polski Zbąszynek

Długość [m]:

77

Szerokość [m]:

52

Wysokość [m]:

29

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1380.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Southampton, SO14, Wielka Brytania

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Zbąszynek, 66-210, Polska

29 gru 2017