(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-07-24 09:01

1 wiosło do kajaka

(Nr 3004324)
1 wiosło do kajaka

Długość [m]:

1,8

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,1

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 1069.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 406662
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 23:11

Załadunek możliwy w terminach:

2018-07-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam załadunek możliwy w czwartek dostawą w Warszawie pod adresem w piątek proszę o informację dziękuję

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zazwyczaj mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się także na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej jest wykorzystać oryginalne kartony. Kiedy sprzęt może szybko ulec defektowi, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozmontować i zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku opakowania – postarajmy się zatem o to, żeby puste przestrzenie w paczce wypełnić gazetami lub styropianem. Sprzęt nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego rzutuje odcinek pomiędzy adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 PLN.

Adres i termin nadania

Essen, Niemcy

Od 24 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 24 lip 2018 do 27 lip 2018