(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 15:59

1 x 2 seat sofa and 1 x 3 seat sofa

(Nr 2007686)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

ID firmy: 41569
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 16:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład mokrą ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Angoulême, 16000, Francja

Termin elastyczny