(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-16 18:23

1 x Rower

(Nr 2160381)
1 x Rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 3570.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru warto osadzić w odrębnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby albo przerzutki opłaca się osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Faro, Portugalia

Termin elastyczny