(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 X SKRZYNIA (Nr 5601863)

Długość [m]:

2.80

Szerokość [m]:

0.93

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

1100

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

SKRZYNIA DREWNIANA

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 706.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 19 gru 2019 do 23 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Renchen

Od 19 gru 2019 do 31 gru 2019


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia niewielki towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej powierzchni, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.