(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-24 13:28

1 Yorksherterrier

(Nr 1919719)
1 Yorksherterrier

Waga w kg (łączna):

5.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1982.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 51108
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 17:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości: (2)

Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-07-2017, 17:17
Usługi świadczymy w systemie door to door - odbieramy i dostarczamy zwierzę bezpośrednio z miejsca na miejsce. Transport odbywa się w klimatyzowanym samochodzie osobowym, w specjalnym transporterze dopasowanym do wielkości zwierzaka. Zapewniamy transportery, nie trzeba nic kupować.
Agnieszka M. (Przewoźnik)
24-07-2017, 17:17
Posiadamy licencje na przewóz zwierząt a samochód spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom transportu przeznaczonym do przewozu zwierząt (zatwierdzenie inspektoratu weterynarii). Postoje odbywają się co 3-4 godziny. Każdy samochód wyposażony jest w system lokalizacji GPS z czujnikiem temperatury w kabinie, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się zwierzę. Sami jesteśmy hodowcami i właścicielami dwóch piesków.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga i dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. W przypadku, gdy planujemy przewieźć psa, kota lub królika należy zadbać o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać paszport wystawiony przez weterynarza. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania paszportów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Obok paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę przewoźników uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, jeśli posiadamy należyty przenośnik. Do transportu zwierza warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. W szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Nottinghamshire, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kętrzyn, Polska

Termin elastyczny