1 Zimmer (Nr 6447145)

1 Zimmer

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1498.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Einhaus

24 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Bretagne, Logonna-Daoulas

5 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego majątku.