(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-25 15:11

10

(Nr 2320404)
10

Długość [m]:

14

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Sloma w Balotach potrzebny tir plandeka 13.70 na taki zestaw wchodzi 40 szt

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 32.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-01-2018, 16:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-28, 15:29

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka ważnych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Różanów, 96-317, Polska

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Nowe Budy, 96-325, Polska

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018