(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-25 15:11

10

(Nr 2320404)
10

Długość [m]:

14

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Sloma w Balotach potrzebny tir plandeka 13.70 na taki zestaw wchodzi 40 szt

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 32.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować kilka istotnych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku drobnicy czy też produktów sypkich, trzeba by uściślić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Różanów, 96-317, Polska

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Nowe Budy, 96-325, Polska

Od 31 sty 2018 do 1 lut 2018