(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10 (Nr 5381486)

10

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

10

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1142.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Duisburg

13 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Rabka-Zdrój

16 gru 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę priorytetowych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, opłaca się sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.