(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10 (Nr 5505268)

10

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Langeoog

20 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Villena

20 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).