(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10/12 pudel + 4 opony 15" (Nr 5263910)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1962.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, City Of Nottingham

23 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Zaczernie

29 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.