(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 09:30

10 cajas con ropa de bebe y cochecito , andador y minicuna (Nr 2743744)

10 cajas con ropa de bebe y cochecito , andador y minicuna

Długość [m]:

54

Szerokość [m]:

42

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

9

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 884.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Santa Coloma de Gramenet, 08921, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Córdoba, 14005, Hiszpania

Termin elastyczny