(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10 cbm (Nr 4852570)

10 cbm

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 522.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Voorburg

1 paź 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Heidelberg

2 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.