(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 20:38

10 kartonow 57- 41 - 35,5 (cm) i 10 kartonow 50 - 25,5 - 31 (cm). Zawartosc duzych kartonow to ubrania, malych to notatki i ksiazki.

(Nr 2165502)
10 kartonow 57- 41 - 35,5 (cm) i 10 kartonow 50 - 25,5 - 31 (cm). Zawartosc duzych kartonow to ubrania, malych to notatki i ksiazki.

Długość [m]:

0.57

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.41

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

10

Dystans: 1339.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, należy opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Tampere, Finlandia

22 gru 2017

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

29 gru 2017