(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 kartonów, rower, dwa taborety, teczka A1, pudło z kwiatami doniczkowymi. (Nr 3177822)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

900

Dystans: 1365.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 31 sie 2018 do 9 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Adliswil

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.