(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 kartonów, sztanga 245 kg, dłużyca do 2,5 metra, aluminiowa rama 1,4 m x 1,4 m x 0,5 m (Nr 2757296)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 158.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

30 maj 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Rejmontów

30 maj 2018


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.