(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 kartonów z samochodzikami dla dzieci (Nr 5301334)

10 kartonów z samochodzikami dla dzieci

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

300

Liczba sztuk:

10

Dystans: 109.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Brwilno

22 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

23 paź 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).