(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-13 15:22

10 kubikow drewna (Nr 2582576)

10 kubikow drewna

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

5500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

bale drewniane , mam 3 chlopakow do zaldunku na miejscu

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 119.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej powierzchni, wtedy użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe samochody spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, należy opisać opakowanie. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Radziechowy, 34-381, Polska

20 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Zabrze, Polska

Termin elastyczny