(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-25 14:36

10 lub 12 ton

(Nr 2320256)
10 lub 12 ton

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

potrzebuję przewieźć

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 110.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę głównych spraw.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, opłaca się uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Konopiska, Polska

29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Rzuchów, 62-660, Polska

29 sty 2018