10 paczek 90/80/100cm lub 3 palety Sopot - Örebro län (Szwecja) - elastyczny termin (Nr 6006614)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

10

Dystans: 1102.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 14 maj 2020 do 24 maj 2020

Adres i termin dostawy

Szwecja, Örebro, Lindesberg

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).