(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10 paczek do hiszpanii (Nr 5069138)

10 paczek do hiszpanii

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2917.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Tczew

3 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, El Campello

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).