(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 paczek, rower i 3 torby ‚bazarowki’ (Nr 6805856)

10 paczek, rower i 3 torby ‚bazarowki’

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 2267.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

13 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Edinburgh, Edynburg

20 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.