(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-05-31 20:01

10 palet Kamienia Brenna

(Nr 1821896)
10 palet Kamienia Brenna

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 370.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Chciał bym zlecić transport kamienia Brenna, z Brennej do Warszawy - stacja metra Racławicka. Konieczny jest załadunek i rozładunek, więc potrzebny jest HDS. Do przewiezienia jest 10 palet po około 900-1000 kg jedna. Więcej informacji pod nr telefonu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie towarów różnego typu – tworzą podstawę, na której łatwo można przetransportować małe paczki i rzeczy. Przewóz paletowy to zazwyczaj wykorzystywana metoda transportu cięższych ładunków. Na paletach często przewozi się towary powyżej 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, towary budowlane, itd. Żeby precyzyjnie wycenić transport palet, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. Przy wycenie transportu zasadnicze znaczenie miewa liczba palet, ciężar towaru oraz typ transportowanych rzeczy. Przesyłki znajdujące się na paletach podnoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne typy palet

    W transporcie paletowym przoduje europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma format 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. W przewozie przemysłowym używa się również palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Cena przewozu palet w kraju
    Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 zł i to wychodzi 57 groszy na kilometr.

Ceny transportu palet za granicą

    Przewóz palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 zł i to wychodzi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Brenna, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

5 cze 2017