(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-05-31 20:01

10 palet Kamienia Brenna

(Nr 1821896)
10 palet Kamienia Brenna

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 370.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Chciał bym zlecić transport kamienia Brenna, z Brennej do Warszawy - stacja metra Racławicka. Konieczny jest załadunek i rozładunek, więc potrzebny jest HDS. Do przewiezienia jest 10 palet po około 900-1000 kg jedna. Więcej informacji pod nr telefonu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego rodzajutworzą bazę, na której prosto daje radę przewieźć mniejsze pakunki i przedmioty. Przewóz na paletach to przeważnie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Dzięki paletom nierzadko przewozi się pakunki powyżej 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, produkty budowlane, itp. Aby dobrze oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu dostaniemy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów przewozu kluczowe znaczenie ma liczba palet, ciężar towaru oraz gatunek przewożonych przedmiotów. Ładunki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety i inne typy palet

    W transporcie paletowym przoduje europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada format 800x1200x150 milimetrów oraz jest wykonana z drewna. Przy transporcie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety skierowane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają rozmiary 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety drewniane coraz częściej zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 PLN i to wychodzi 57 gr za km.

Ceny transportu palet w Europie

    Transport palet za granicą to przeciętny koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Brenna, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

5 cze 2017