10 palet kostki brukowej (Nr 6137201)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

10 Palet

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 211.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mysłowice

Od 17 cze 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 17 cze 2020 do 31 lip 2020


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia mały towar, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej powierzchni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których waga przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być także termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.