(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10 pallets to serbia (Nr 5971368)

10 pallets to serbia

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

10000

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1867.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Girona

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Serbia, Wojwodina, Nowy Sad

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia całej przestrzeni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których waga przekracza 3,5 tony i pozostałe samochody spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, należy opisać pakunek. Kluczowa jest także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest również czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.