(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 18:04

10 parcels to Moscow

(Nr 2245839)
10 parcels to Moscow

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1259.00 km

Informacje dodatkowe:

Moving from Warsaw to Moscow closer to April-may. need an estimate for delivery. approx 10 boxes + bicycle.

Oferty od Przewoźników (0)

2500 €

ID firmy: 613115
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-12-2017, 18:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-12 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 €

Wiadomości:

3999 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 3999 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, 37-732, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moskwa, Rosja

Termin elastyczny