(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-28 18:04

10 parcels to Moscow

(Nr 2245839)
10 parcels to Moscow

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1259.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, 37-732, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moskwa, Rosja

Termin elastyczny