(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 pudeł/toreb z rzeczami (łączna waga okolo 100kg) (Nr 6417894)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 2176.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Manchester

Od 8 sie 2020 do 13 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Wasilków

Od 14 sie 2020 do 17 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pudeł, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.