(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 rolek x wymiar i waga poniżej = w sumie 150 kg, towar luzem (Nr 7562070)

10 rolek  x wymiar i waga poniżej = w sumie 150 kg, towar luzem
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
10 rolek x wymiar i waga poniżej = w sumie 150 kg, towar luzem
60 x 60 x 200 cm
150 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
150 kg
Dystans
129 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Kluczowa jest także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy może być również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.