(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 rowerów (Nr 5767854)

10 rowerów

Waga w kg (łączna):

250

Dystans: 855.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Helmond

Od 24 sty 2020 do 26 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Choszczno

Od 24 sty 2020 do 26 sty 2020


Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo nabyć odpowiedni karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ułożyć w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów ochraniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.