(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 13:55

10 t

(Nr 1874330)
10 t

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ladunok mrozony -18 C

Budżet zlecenia [zł]:

-18

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1694.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu po ustalać parę znaczących problemów.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, trzeba by określić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kings Lynn, King's Lynn, Wielka Brytania

Od 29 cze 2017 do 3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Pogódki, Polska

Od 3 lip 2017 do 6 lip 2017