(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 13:55

10 t

(Nr 1874330)
10 t

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ladunok mrozony -18 C

Budżet zlecenia [zł]:

-18

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1694.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zazwyczaj przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu uzgodnić kilka zasadniczych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, wypadałoby uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

King's Lynn, Wielka Brytania

Od 29 cze 2017 do 3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Pogódki, 83-236, Polska

Od 3 lip 2017 do 6 lip 2017