(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-08 08:38

10 ton

(Nr 2016278)
10 ton

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ładunek elementy plastikowe luzem części samochodowe tylko plastik lekkie

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Dystans: 357.00 km

Informacje dodatkowe:

WAŻNE !!!! Potrzebne auto typu WALKING FLOOR Ładunek jest luzem

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka najważniejszych spraw.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

903 01 Senec, Słowacja

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ścinawica, Polska

12 wrz 2017