(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-08 08:38

10 ton

(Nr 2016278)
10 ton

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ładunek elementy plastikowe luzem części samochodowe tylko plastik lekkie

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Dystans: 357.00 km

Informacje dodatkowe:

WAŻNE !!!! Potrzebne auto typu WALKING FLOOR Ładunek jest luzem

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka decydujących kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, wypadałoby określić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

okres Senec, 903 01, Słowacja

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ścinawica, Polska

12 wrz 2017