(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-08 21:56

10 ton

(Nr 2017769)
10 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Materiały budowlane,wełna mineralna,styropian,kleje

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 910.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5690 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5690 zł

Wiadomości:

5790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę kluczowych tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, wypadałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Przy Kościele, 42-460, Polska

28 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gütersloh, Niemcy

30 wrz 2017