(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-08 21:56

10 ton

(Nr 2017769)
10 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Materiały budowlane,wełna mineralna,styropian,kleje

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 910.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5690 zł

Wiadomości:

5790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka najważniejszych spraw.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

42-460 Mierzęcice, Polska

28 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gütersloh, Niemcy

30 wrz 2017